Haber

Aleyna Tilki’nin şikayetçi olduğu otelde, “Parasını kime verdim?” diyerek olay çıkardığı söylendi.

Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Aleyna Tilki, bomba bir iddiayla bir kez daha gündem oldu. Son olarak Mor ve Ötesi ile Ajda Pekkan’ın ‘Yaz Yaz Yaz’ müziğini yeniden yorumlayan Aleyna Tilki, dedikodulara göre eğlenmek için gittiği otelde patlak verdi.

Herkesin Yetenekli Sen Türkiye dizisinde söylediği şarkıyla akıllarda kalan Aleyna Tilki, 2016 yılında Karşılıksız Çalma müziği ile büyük çıkış yaptı.

Emrah Karaduman’ın vokalist olarak çıkış yaptığı bu şarkı o yaza damgasını vurdu. Yılın en çok izlenen video klibi olarak da dikkat çekti. Sonrasında ‘Sen Olsan Bari’, ‘Nasıl Aşıksın’ gibi birçok şarkısı yayınlanmaya devam etti.

Sadece şarkılarıyla değil çalışmaları, kıyafetleri ve açıklamalarıyla da gündemde olan 23 yaşındaki Aleyna Tilki, magazin gündemine girmeyen isimlerden biri.

Ayrıca bir dönem Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu EXXEN platformunda yayınlanan İşte Benim MAsalım dizisinde Cemal Can Canseven ile başrolü paylaştı. Bir süre önce müzik çalışmalarına yoğunlaşmak istediğini söylemiş ve ailesiyle birlikte Los Angeles’a taşınmıştı.

Türkiye’ye sık sık konser ve işbirliği için gelip giden Aleyna Tilki, son olarak Ajda Pekkan’ın “Yaz Yaz Yaz” şarkısını Mor ve Ötesi ile yeniden yorumladı.

Coke Studio’nun “Coke Studio Türkiye Albümü” projesi için uyarlanan şarkı herkes tarafından büyük beğeni topladı.

Dün akşam paylaştığı pozlarla Instagram’da olay yaratan Aleyna Tilki’nin eğlenmek için gittiği otelde olaya neden olduğu iddia edildi.

Cihangir’de gittiği otelde arkadaşlarıyla çok gürültü yaptığı ve sesin caddeye kadar geldiği söylendi. Bunun üzerine yine iddialara göre mekanın sahibi Aleyna Tilki ve arkadaşlarını uyardı.

Anlatılanlara göre Aleyna Tilki, kendisine gelen ‘Lütfen daha sessiz olun’ uyarısıyla son buldu.

Otel sahibi ile tartıştı. ‘Parasını verdim, kime ne?’ diyen Tilki, ortamın gerginleşmesine neden oldu.

İddialara göre Fox, tartışmanın ardından arkadaşlarını da alarak otelden ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu