Haber

Antalya Büyükşehir Belediyesi Emniyet Müdürlüğü Ziyareti

Antalya Büyükşehir Belediyesi Emniyet Müdürlüğü çalışanı, Emniyet Teşkilatı’nın kuruluşunun 197. yıl dönümü dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Polis Haftasını kutlayan Başkan Böcek, “İnsan sağlığı ve güvenliği için gece gündüz denetimlerini sürdüren Emniyet Müdürlüğümüzün bu özel gününü tebrik ediyorum.” Başkan Böcek, 219 belediye zabıtasıyla Antalya halkına hizmet verdiklerini, önümüzdeki günlerde bu sayıyı artıracaklarını söyledi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Polis Teşkilatı’nın 197. kuruluş yıldönümünde bir belediye zabıta çalışanı ile birlikte çıktı. Emniyet Müdürlüğü Başkanı Behiç Özdemir ve zabıta çalışanını makamında kabul eden Lider Böcek, “Emniyet Müdürlüğü’nün kuruluşunun 197. yıl dönümünü tebrik ediyorum.”

Antalya’nın yerli halk ve ziyaretçiler dahil 25 milyon kişiye ev sahipliği yaptığını hatırlatan Belediye Başkanı Muhittin Böcek, belediye zabıtalarının insan sağlığı ve güvenliği başta olmak üzere vatandaşların mutluluğu için çalıştığını söyledi. Gazipaşa’dan Kaş’a kadar her türlü aksilik karşısında gece gündüz çalışan ve kontrollerini sürdüren polis memuruna teşekkür eden Önder Böcek, şunları söyledi: “Polis belediyemizin aynasıdır. Siz bizim yüzümüzsünüz. Sizinle gurur duyuyorum. Göreve geldiğimizde 138 polisimiz vardı. Bugün itibarıyla 219 polisimizle Antalya halkına hizmet veriyoruz. Önümüzdeki günlerde zabıta sayımızı artıracağız.” – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu