Ekonomi

Dünya Gazetesi’ne “Kadın Dostu Markalar” ödülü

Kahramanmaraş merkezli ve Türkiye’nin 11 ilinde büyük yıkıma neden olan depremler nedeniyle ertelenen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kadın Dostu Markalar Platformu Farkındalık Ödülleri, 24 Mayıs’ta İş Sanat’ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Ana teması “Dönüşüm” olan “Farkındalık Ödülleri” programında; İş dünyasında, teknolojide, sanatta, sporda, toplumda ve hayatın her alanında kadının hak ettiği eşit temsil ve özgürlüğe kavuşması için var gücüyle çalışan, kadın ve eşitliği odağına alan markalar bir araya geldi.

Dünya Gazetesi’ne ‘Değerli Gazete Ödülü’

Ödül töreni kapsamında gazetemiz; “Değerli Gazete Ödülü”ne layık görüldü. Gazetemiz Genel Müdürü Burcu Kösem ödülünü Kadın Dostu Markalar Platformu Genel Müdürü Nazlı Demirel’in elinden aldı.

“Lük Atma Töreni” düzenlendi

Kadın Dostu Markalar Platformu YouTube kanalında ve Metaverse’de canlı yayınlanan programın fuaye alanında Renkler Seramik Grubu’nun “Kadın ve Sanat” standı konukların ziyaretine açıldı. Kadın Dostu Markalar Platformu tarafından 6 Şubat depreminin ardından revize edilerek hayata geçirilen “İyiliğe Bir İlmek” projesinin ikinci etabı olan “İlmik Atma Töreni”, fark gözetmeksizin 50 iş insanının sembolik düğüm atmasıyla gerçekleştirildi. istekli olan erkek veya kadınların.

haberpertek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu