Haber

Eski okul müdürü eşini iki öğrenci velisiyle aldattı

Eşinin açtığı boşanma dilekçesinde S.Ö. (48) gönderildiği okulda bir veli ile ilişkisi olduğu iddiasıyla açığa alınırken, aynı okulda müdür olduğu sırada bir kadın öğretmenle ilişkisi olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatıldı. ANTALYA’da bir ortaokulda. gerçekleşti.

2016 yılında Antalya’nın Aksu İlçesi’ndeki Pınarlı Cumhuriyet Ortaokulu’nda müdür olarak görev yaparken, S.Ö. okulda bir kadın öğretmenle ilişkisi olduğu iddiasıyla açılan soruşturma sonucunda görevinden ihraç edilerek başka bir okula öğretmen olarak gönderildi. gelmek. Korkuteli ilçesinde Yaşar Sadi Tekin İlköğretim Okulu’nda sınıf öğretmeni olarak görev yapan evli ve iki çocuk babası olan S.Ö. Sınıfındaki öğrencisinin velisi HT ile ilişkisi olduğu iddiası üzerine eşi N.Ö. ve diğer öğrencilerin velileri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne şikayette bulundu.

ÖĞRETMENİN EŞİNİN KALDIRMA KARARI VAR. Şikayet üzerine S.Ö. Hakkında soruşturma açılırken, eşi N.Ö. zina suçlamasıyla boşanma davası açtı. Aile Mahkemesi’ne açılan boşanma davası devam ederken, yaşananların ardından S.Ö. aynı okulda öğretmen olan eşini diğer öğretmenlerin gözü önünde “göstereceğim” gibi sözlerle tehdit etti. Bu kapsamda savcılığın verdiği bir ay uzaklaştırma kararının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından S.Ö.’nün görev yeri değiştirilerek aynı ilçedeki İmecik İlköğretim Okulu’na gönderildi.

Boşanma dilekçesinde S.Ö. Yaşar Sadi Tekin İlkokulu’ndaki sınıfındaki başka bir öğrencinin velisi MA ile de ilişkisi vardı. İki aldatma tartışmasıyla ilgili boşanma davası evraklarında birçok kanıt sunuldu. Boşanma davası açan N.Ö., çocuklarına da hakaret ve tehditlerde bulunurken, S.Ö. şikayet etti. Şikayetler arasında HAYIR S.Ö. iade etmedi ve kayboldu.

kepsut-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu